اخبار

1396/11/18
رییس دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت ایران مهندسان صنایع را پزشکان عمومی صنعت و خدمات عنوان کرد.


 سیامک نوری که در میان بیش از 600 نفر از مدیران، کارشناسان، اساتید، دانشجویان و صاحبنظران رشته مهندسی صنایع در چهاردهمین کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع سخنرانی می کرد با بیان اینکه در عرصه صنعت تاکنون بیشتر به کارهای تئوری پرداخته ایم و کمتر وارد عمل شده ایم افزود: عارضه های زیادی در بخش صنعت داریم و این عارضه ها با ورود دانشگاه به این بخش برطرف خواهد شد.

وی با اشاره به لزوم هدایت تحقیقات علمی به سمت حل مسال بخش صنعت افزود: ورود تحقیقات دانشگاهی به بخش صنعت می‌تواند به توسعه پایدار صنعت کمک کند.

وی در ادامه به اهداف برگزاری چهاردهمین کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع نیز اشاره کرد و افزود: کاربردهاي نوين مهندسي صنايع در اقتصاد مقاومتي، کسب و کارهاي نوپا، سيستم هاي شهري، سلامت، گاز و برق و انرژي هاي تجديدپذير و نيز سيستم هاي آبي و نيز صنعت بورس و بانک و بيمه همچنين مديريت ريسک، بحران و تداوم کسب و کار، توسعه پايدار و صنعت گردشگران از محورهايي است که در اين کنفرانس مورد توجه خواهد بود.

وي ادامه داد: 10 نشريه معتبر داخلي و خارجي آمادگي خود را براي چاپ و نشر مقالات اعلام و20 دانشگاه برتر کشور نیز از برگزاري این کنفرانس حمايت کردند.

نوری در پایان گفت: از هزار و 14 مقاله رسيده تعداد 445 مقاله پذيرفته شد که در نهايت حدود 100 مقاله به صورت شفاهي ارائه خواهد شد و باقي مقالات در قالب کتابچه اي چاپ و در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت. 


نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !