اخبار

1396/07/16
شورای راهبری چهاردهمین کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع با هدف توسعه کاربردهای مهندسی صنایع در کلیه بخش های کشور، امکان ارائه کارگاه های آموزشی متعدد را توسط اساتید و دانش آموختگان این رشته مهیا نماید.


شورای راهبری چهاردهمین کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع متشکل از نمایندگان انجمن مهندسی صنایع ایران و دانشگاه علم و صنعت ایران مقرر نمود به منظور ایجاد فرصت برابر و افزایش مشارکت اساتید گرانقدر و دانش آموختگان گرامی رشته مهندسی صنایع و با هدف توسعه کاربردهای مهندسی صنایع در کلیه بخش های کشور، امکان ارائه کارگاه های آموزشی متعدد را تا زمان برگزاری کنفرانس مهیا نماید.

به همین منظور از اساتید گرانقدر و دانش‌آموختگان گرامی رشته مهندسی صنایع دعوت می‌شود در راستای ارتقاء سطح علمی و آموزشی کنفرانس، ترویج مفاهیم و ابزارهای نوین مهندسی صنایع و افزایش بهره‌وری فضای کسب و کار کشور، در صورت تمایل به برگزاری کارگاه‌ آموزشی مرتبط با محورهای کنفرانس، با پر کردن قسمت مربوطه در این فرم اعلام آمادگی نمایند.

فراخوان برگزاری کارگاه آموزشی در IIEC2018

نکات قابل توجه

  • عناوین و محتوای دریافت شده در کمیته مربوطه مورد بررسی قرار گرفته و تایید آن جهت هماهنگی های بعدی به ارائه دهنده پیشنهاد اعلام می شود.
  • زمان برگزاری کارگاه ها حتی الامکان متناسب با تاریخ درخواستی ارائه کنندگان در بازه زمانی اول مهر تا پایان دی ماه 96 خواهد بود.
  • مدت کارگاه ها از نیم روز تا 2 روز می تواند باشد.
  • هر یک از کارگاه ها تنها در صورت به حد نصاب رسیدن تعداد شرکت کنندگان برگزار خواهد شد.
  • 3 کارگاهی که بیشترین استقبال را از سوی مخاطبین داشته باشد در روزهای برگزاری کنفرانس (18 و 19 بهمن 96) مجددا تکرار خواهند شد.
  • مدرک حضور در کارگاه از سوی انجمن مهندسی صنایع ایران صادر می شود.

نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !