اخبار

1396/08/10
مدیریت ریسک,بحران و تداوم کسب و کار، سیستم های لجستیک یکپارچه و هوشمند روش های بهینه سازی غیرقطعی از موضوعات مورد بحث در دومین گردهمایی خواهد بود.


جانشین دبیر علمی چهاردهمین  کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع از برگزاری دومین گردهمایی ویژه این کنفرانس خبر داد.

میرسامان پیشوایی با بیان اینکه تا زمان برگزاری کنفرانس 5 گردهمایی ویژه از سوی انجمن مهندسی صنایع ایران برنامه ریزی شده است افزود: دومین گردهمایی ویژه کنفرانس، روز یکشنبه 21 آبان ماه به میزبانی دانشگاه علم و صنعت از ساعت 16 تا 19 برگزار می شود.

وی گفت: مدیریت ریسک,بحران و تداوم کسب و کار، سیستم های لجستیک یکپارچه و هوشمند روش های بهینه سازی غیرقطعی از موضوعات مورد بحث در این گردهمایی خواهد بود.

پیشوایی در ادامه از برگزاری نخستین جلسه کمیته علمی در حاشیه دومین گردهمایی ویژه چهاردهمین کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع ایران خبر داد و افزود: هدف از برگزاری این کنفرانس ترویج تحقیقات بنیادی و کاربردی در تمام بخش های مهندسی صنایع است.

جانشین دبیر علمی چهاردهمین  کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع فراهم کردن امکان هم اندیشی و تبادل نظر بین اساتید و کاربران در شاخه های مختلف مهندسی صنایع,افزایش ارتباط دانشگاه و صنعت,رصد فعالیت های علمی در حوزه مهندسی صنایع و دست یابی به آخرین یافته های پژوهشی را از دیگر اهداف برگزاری این کنفرانس عنوان کرد.

وی در پایان به مهلت ارسال مقالات نیز اشاره کرد و گفت: 25 آبان ماه آخرین مهلت ارسال مقالات به دبیرخانه کنفرانس است و نتایج داوری مقالات نیز 30 آذر ماه اعلام خواهد شد.


نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !