اخبار

1396/08/25
هزینه ثبت نام نویسنده مقاله پذیرفته شده کمتر از کنفرانس های مهندسی صنایع سال های اخیر شد.


 پیرو برگزاری جلسه دبیران محورهای علمی- کاربردی چهاردهمین کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع مبنی بر برگزاری ساده کنفرانس و پیشنهاد کاهش هزینه‌های ثبت نام با توجه به شرایط اقتصادی کشور و نیز تشویق بیشتر نویسندگان مقالات و دانشگاهیان، شورای راهبری کنفرانس بلافاصله جلسه‌ای برگزار و نسبت به بازمهندسی فرآیندها و خدمات و به تبع آن هزینه‌های کنفرانس چهاردهم اقدام کرد و بر تامین هزینه ها از طریق پیگیری و جذب حامیان تاکید شد. بر این اساس، شهریه ثبت نام بر اساس جدول ذیل تعیین گردید: 
 

ضمنا مابه التفاوت مبلغ پرداختی افرادی که ثبت نام کرده اند عودت می گردد. 

نکات مهم ثبت نام در چهاردهمین کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع:

ü     ثبت نام قطعی صرفا پس از تکمیل فرم ثبت نام و واریز شهریه خواهد بود.

ü     هزینه حضور شامل بهره مندی از ارائه مقالات، تجارب داخلی و بین المللی، سخنرانی های کلیدی، پنل های کاربردی، حضور در کارگاه های تخصصی، بازدید از نمایشگاه و سایر برنامه های جنبی دو روز برگزای کنفرانس همراه با بسته آموزشی کنفرانس، پذیرایی و صدور گواهی حضور خواهد بود.

ü     تکمیل مشخصات کامل شرکت کنندگان حقیقی و افراد معرفی شده از سوی شرکت ها و سازمان ها و تکمیل مشخصات شرکت جهت صدور گواهی حضور و صورتحساب الزامی است.

ü     واریز شهریه شرکت کنندگان به شماره حساب جاری 0143369919 بانک تجارت شعبه دانشگاه تربیت مدرس (کد شعبه 1433) به نام انجمن مهندسی صنایع ایران (با درج مربوط به چهاردهمین کنفرانس صنایع).

ü     ثبت نام گروهی بیش از 15 نفر شامل تسهیلات ویژه می باشد.

ü     پس از 18 دیماه هیچگونه تخفیفی برای ثبت نام تعلق نخواهد گرفت لذا پیشنهاد می شود در موعد مقرر نسبت به ثبت نام قطعی اقدام لازم صورت گیرد.
نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !