اخبار

1396/09/13
عضو هیات علمی دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه تهران گفت: تکنیک‌ها و روش‌های عارضه‌یابی سازمانی، پیش‌نیاز بهبود مستمر در سازمان ها و مجموعه‌های صنعتی و خدماتی است.


 عضو هیات علمی دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه تهران گفت: تکنیک‌ها و روش‌های عارضه‌یابی سازمانی، پیش‌نیاز بهبود مستمر در سازمان ها و مجموعه‌های صنعتی و خدماتی است.

مسعود ربانی با بیان اینکه یکی از رویکردهای اصلی مهندسی صنایع بهبود مستمر در سازمان‌ها است، افزود: درحال حاضر استفاده از روش‌های مناسب و نوین به منظور شناسایی عارضه‌ها و دسته‌بندی و یافتن راه حل‌های بهبود به عنوان یکی از چالش‌های صنعت کشور محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه تشخیص صحیح و علمی مشکلات و محدودیت‌هاي واحد صنعتی براي رشد و توسعه و افزایش توان رقابت پذیري است، اظهار داشت: عارضه یابی پاسخ به این نیاز بنیادي و مقدم بر سایر تلاش ها و اقدامات بهبود سازمانی است.

دبیر علمی محور تکنیک ها و روش های عارضه یابی سازمانی چهاردهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی صنایع با بیان اینکه درک و شناخت کامل از وضعیت موجود سازمان و یافتن مشکلات آن اقدامی حیاتی در فرآیند بهبود مستمر است، گفت: در دنیای امروز بهبود مستمر لازمه بقای سازمان است و در این میان رسالت مهندسان صنایع استفاده از تکنیک‌ها و روش‌های عارضه‌یابی سازمانی جهت شناسایی تنگناهایی است که مانع حرکت سازمان و مجموعه‌های صنعتی و خدماتی است.

یاد‌آور می‌شود یکی از محورهای مهم و مرتبط با سازمان ها و بنگاه های تولیدی و خدماتی در چهاردهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی صنایع که بهمن ماه امسال به همت انجمن مهندسی صنایع و میزبانی دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می شود تکنیک ها و روش های عارضه یابی سازمانی است که در بخشی تخصصی، اساتید و صاحبنظران دانشگاه و صنعت در آن به بحث و تبادل نظر و ارائه آخرین دستاوردهای علمی و تجربیات عملی می پردازند.

 


نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !