اخبار

1396/11/07


 مهندس انجامی مهمان سومین نشست مقدماتی ویژه ی چهارمین کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع در نقل خاطره ی خود با استیو جابز بیان کرد: استیو جابز همیشه دوست داشت متفاوت باشد و با همین دیدگاه است که اپل چندین سال است که توانسته بازار دنیا را تصرف کند و اجناسی به مشتریان بدهد که متفاوت با دیگر اجناس است.

وی افزود: در دیداری که با آقای جابز داشتم از او خواستم تا به من نکته ای خاص بگوید! او هم گفت: "همه چیز به شما بستگی دارد!!"

انجامی تاکید کرد: همیشه باید در کار مثبت بود و به شکست در استارتاپ نگاه مثبت داشت. استیو جابز در مسیر موفقیت سه بار شکست خورد.

گفتنی است این گردهمایی که چهل و هفتمین گردهمایی انجمن مهندسی صنایع ایران بود به میزبانی صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد.

یادآور می شود در چهاردهمین کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع که بهمن ماه امسال توسط دانشگاه علم و صنعت ایران و انجمن مهندسی صنایع ایران در مرکز همایشهای سازمان مدیریت صنعتی برگزار می شود به موضوع کاربردهای مهندسی صنایع در کسب و کارهای نوپا و الکترونیکی با حضور مدیران، کارشناسان و استادان دانشگاه می پردازد. رویداد دورخیز نیز با محوریت استارتاپ های مهندسی صنایع از جمله برنامه های این رویداد مهم و معتبر علمی کاربردی کشور در حوزه مهندسی صنایع است.


نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !