اخبار

1396/09/14
به نقل از خبرگزاری ایسنا، دکتر «مجید شخصی‌نیائی» ريیس همایش در گفت‌وگو با خبرنگار ايسنا – منطقه يزد، با اشاره به برگزاری اين همايش در روزهای 23 و 24 آذر ماه امسال، گفت: اين همايش با همکاری اتحادیه انجمن‌های علمی دانشجویی مهندسی صنایع و با هدف توسعه دانش مهندسی صنايع، هم‌افزايی دانشجويان و ارايه جديدترين مطالب و دستاوردهای اين حوزه برگزار مي‌شود .


وي با بيان اين كه چهاردهمین همایش ملی دانشجویی مهندسی صنایع پس از وقفه‌ای چند ساله، سال گذشته به میزبانی دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد؛ اظهار كرد: خوشبختانه با تلاش تیم اجرایی و پشتوانه قوی علمی شاهد استقبال و همکاری خوب انجمن‌های علمی و دانشجویان از دانشگاه های سراسر کشور در همايش چهاردهم بوديم لذا اميدواريم در پانزدهمين دوره اين همايش نيز بار دیگر شاهد درخشش این رویداد علمی دانشجویی در کشور باشیم . 

رييس اين دوره از همايش با بيان اين كه آخرين مهلت ارسال مقالات تا سي‌ام مهرماه بوده كه تا 15 آبان‌ماه نيز تمديد شد، محورهای همایش پانزدهم را سیستم‌های سلامت، تصمیم‌گیری و بهینه‌سازی،‌ کارآفرینی، تولید و اشتغال، مدیریت کسب و کار و بازاریابی، مهندسی صنایع و مدیریت فناوری اطلاعات و تجارب کاربردی مهندسی صنایع در سازمان‌ها ذكر كرد . 

شخصي‌نيائی با بيان اين كه در مدت تعيين شده بيش از 60 مقاله دانشجويی از دانشگاه‌های برجسته كشور و حتي خارج از كشور توسط دبيرخانه همايش دريافت شده است؛ اعلام کرد كه با اتمام مرحله داوري مقالات، امروز پنجم آذرماه مقالات برگزيده جهت ارائه در همايش مشخص و اعلام شده‌اند . 

«سپهر رضانیا» مسئول کمیته روابط عمومی و تبلیغات اين دوره از همايش نيز در گفت‌وگو با خبرنگار ايسنا منطقه يزد، مهلت ثبت‌نام در همایش را 10 آذرماه اعلام كرد و گفت: علاقمندان براي ثبت‌نام در همايش مي‌توانند به سايت همايش به آدرس «evand.com/events/sncie15» مراجعه كنند.

وي يادآور شد: حامی مالي اين همايش شركت نفت ستاره خليج فارس، حامي علمی آن پایگاه سیویلیکا عضو کنسرسیوم محتوای ملی و صاحب امتیاز همایش، اتحاديه انجمن‌‌های علمي دانشجويی مهندسی صنايع کشور است . 

رضانيا در پايان نيز با اشاره به برپايی نمايشگاهی از پوستر مقالات و دستاوردهای حامی مالی همايش در حاشيه اين برنامه دو روزه، خاطرنشان كرد: کارگاه‌های متنوع آموزشی با موضوعات: آشنایی با قوانین کار و تامین اجتماعی، از مشكل‌یابی تا مساله‌سازی، معرفی کسب و کارهای نوپا در ایران، فرآیند سازی با رویکرد سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001، آشنایی با پروژه‌های ساخت و احداث، آشنایی با توانمندسازهای کار تیمی در قالب بازی مدیریتی، نقش بازاریابی در توسعه كسب و كار، آشنایی با ورود به بازار بورس و سرمایه، كاربرد شبیه‌سازی و بهینه‌سازی در حوزه سلامت، نيز براي شركت كنندگان اين همايش در نظر گرفته شد‌ه‌اند.

 

 


نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !